Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Zábava

Zeptejte se nás..
anonym
návrh
šrek
Šrek
sjvjadvy
simpsonovi
sjvjadvy
simsnovi
Sjff
Mamma mia 2
Sjff
Mamma mia2
50 odstinu svobody
50 odstínu svobody
50 odstinu svobody
731
Stáhni-to
Připravujeme..
Martina
Za plotem
lady zika
letím
lady zika
letím
Kornuta Fryderyk
Mlceni jehnatek
anonym
Rylei ve velkém světě
anonym
následníci
Mýval
Mýval jsem holku v Kladně nedopadlo to zrovna kladně.
anonym
Svět lásku má
AKIRA
Hladám Vlčí Mládě s06e07 czd dík
emiliaaklim
181
emiliaaklim
149
Nový vzkaz
nick
text
Opište číslo

 

Hasič s Andělskými křídly

 1. Byli jste už na Štrbském plese?  Ne, my chodíme jen na hasičský.

   

  Zkušenosti k nezaplacení

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 2. Přichází velitel do kasáren a na strážnici mu desátník hlásí: "Pane plukovníku, za mojí služby se nic zvláštního nestalo. "Velitel jen přikývne a pokračuje. V tom stráž dodá: "Jen násada od lopaty se zlomila." "Násada od lopaty?",zeptá se velitel. Stráž odpoví:"No,to jak jsme zakopávali služebního psa." "Co se stalo služebnímu psu?" "Přejelo ho hasící auto?" "Proboha co tu dělalo hasící auto?", zděsí se velitel. Přijeli hasit muničák." "On bouchnul muničák, chlape proč jste mi to neřekl rovnou?"
  "Jó já vám to řeknu rovnou a vy se zastřelíte jako major Vomáčka."
   


   

  Zápal prdu

  Takhle to vše začíná ...

  -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 3. Prijde blondynka do sexshopu a pta se prodavece jestli by ji sdelil cenu modreho robertku ktery vidi ve vyloze. Prodavec odveti 200Kc. Blondynce se zda cena prilis vysoka, tak se zepta na ruzovy robertek. Prodavac odveti 500 Kc. Blondynka udivene kouka pomalu odchazi a na posledni chvilku se pta "no a ten cerveny co visi ze vami?" Prodavac vykuli oci a rika "pani to je hasici pristroj"! 


  Peugeot

                      Pokrok je pokrok...

  Zásahový TRABI
  Hasičské žihadloHasičský Hammer


  Technika pro SDH3-Pásové vozítkoTechnika pro SDH 1[model]Technika pro SDH2


  Man 8x8Letistni technikaHasicsky Truck


  -----------------------------------------------------------------------------------------------
 4. Povida pan panovi: Jednou nedaleko naseho domu horelo. Kdyz jsem na misto nestesti dorazil, videl jsem jak hasici vynaseji z horici budovy jednoho ze svych kolegu a usazuji ho na travnik. Viditelne otreseny muz vytahl cigaretu, zapalil si a zacal lacne slukovat, aby se uklidnil. Co se mu stalo? Zeptal jsem se prihlizejiciho, ktery stal vedle mne. Nadychal se koure. Znela odpoved. 

  Nulová šance

                               Beznadějný případ pro záchranu

  -----------------------------------------------------------------------------------------------
 5. Začala hořet policejní stanice. Policajti museli před ohněm utéci až na střechu. Když přijeli hasiči, roztáhli plachtu a policajti začali po jednom skákat. Ale vždycky, když policajt skočil, tak hasiči s plachtou uhnuli, a děsně se smáli, když se policajt dole rozmázl. Až přišel na řadu poslední - náčelník. Ten tušil podraz, tak vytáhl pistoli, namířil na hasiče a povídá: "Mně se vám nepodaří oblafnout! Ruce vzhůru, plachtu na zem a všichni tři kroky dozadu!"   Relax po hašení

                                          Relax po hašení

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 6. Ptá se paní učitelka dětí: Děti, víte, kdo je to hrdina? Hlásí se Evička: No, můj tatínek jednou zachránil topícího se chlapce. Paní učitelka: No, ano, to je odvážné. Ale hrdina, ten pravý hrdina, ví to snad někdo? Hlásí se Karolínka: Můj tatínek je hasič a nedávno zachránil několik lidí z hořícího domu. Paní učitelka: To možná také ještě není ono. Ví snad někdo něco lepšího? Hlásí se Pepíček: To můj dědeček bojoval za války na Dukle! Paní učitelka: No to je ono, to je ten pravý hrdina! A jak se dědeček jmenoval, Pepíčku? Pepíček: Sturmbannfuehrer Schnittke, paní učitelko. 

  Vykládka písku

  -----------------------------------------------------------------------------------------------
 7. Přijdou tři policajti do hudebních potřeb a hovoří: "Tak chtěli by jsme tamhle tu flétnu, ten saxofon a tamtu harmoniku ... "Prodavač se zamyslí a říká: "No, tu žárovku vám můžu sundat, ten hasící přístroj taky, ale co bude s tím radiátorem?" 

   

  Hasičská kapela

                                           Hasičská kapela
  -----------------------------------------------------------------------------------------------
 8. ...Požár Rozčílený pobočník oznamuje Göringovy: "Pane ministerský předsedo, hoří říšský sněm." Göring se podívá na hodinky a podiví se: "Už"??? 

  Žízeň


  -----------------------------------------------------------------------------------------------
 9. Jde chlapík po ulici a vidí malého Pepíčka v hasičské přilbě, jak sedí na červeně natřené káře, na které má červený sud. Ta kárka je pomalinku tažena velikým psem. Chlapík se podívá lépe a vidí, jak Pepíček drží v ruce jako otěže provázek, a ten je uvázaný okolo kulek toho psa. "Kdybys tomu psovi ten provázek uvázal kolem krku, běžel by určitě rychleji," povídá chlapík. Pepíček se na něj podívá a povídá: "No jo, ale to bych potom neměl sirénu!"


  Siréna pro zásahové vozidla

                                      Nouzová siréna

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 10. Policajt se vrátil z noční služby nečekaně o něco dříve. Aby nevzbudil spící manželku, svlékl se rychle po tmě a chtěl vklouznout do postele. Manželka však začala naříkat, že ji nesnesitelně bolí hlava, a prosila ho, aby jí donesl z lékarny prášky pro uklidnění. Poslušný manžel se tedy opět po tmě oblékl a pospíchal do lékarny. Rozespalý lékarník si ho udiveně prohlížel. "No, co je? To jste mě ještě nikdy neviděl v uniformě?" "To ano, ale ne v hasičské!"

  Oheň a tma

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 11.    Žbluňk
  Hoří

  Hoří, hóříí hoří horní heršpitská hospoda  Hrbatý Hrozen.Hostinský Hrubeš hýká hrůzou, honí hasiče, hubuje, hořekuje, huláká haste, haste honem hybaj,hovada. Hasiči hovno hasí, hledají hlavní hydrant!
  Hoří holubník, hnojiště, huspenina, hudebníkům housle, harfy,harmonika... hašiš, hoří husitské halapartny, hoří historické hebrejské hieroglyfy, hoří hektolitry handlovaného hennesy. Hoří Hrubešova hnědá Honda. Hilfe, Hilféé haleká hysterický heinlainovec Havránek, hoří Hakenkreutz! Himmel Hergot, huš hajzle ! Houf heršpitských hokejistů ho hbitě hákuje holemi. Hoří herna, hoří hubertusy, honosné haveloky herecké honorace hrubě hazardující horentními honoráři, hoří hřívy huculských hřebců handlíře Hlavsy. Handycapovaným hoří hrby. Hoří holínky hospodáře Hanáka. HUMUS. Hormonální hybrid homosexuál Horáček hladí, ... hladí hubici hasičské hadice hýžděmi. Hinduista Hyrš... hinduista Hyrš hypnotizuje Hodonínský horizont, hurá hydrometeority... halucinace. Hoří hasiči horečně hledaný hlavní hydrant ! Hospoda hořela hodinu, hotovo, Hirošima hadr, hořeniště halí hustá HMLA. Hostinský Hrubeš hloubí hroby, hyeny hodují.

  THE END HHH      


   Audio: 
  Nahrávka HOŘÍ (wma)

  Ohlašovna požáru

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 12. P = POHROMA
  Pičín poblíž Písku, poklidné páteční poledne, 15. prosince 

  Poněvadž Pičíňané postrádali pokrokové počítače, přehrávače, procesory, podobně, přeslechli předpověď: "Přichází příšerná pohroma, postihne přinejmenším polovinu populace, poničí Prahu, Příbram, poté Písek..." Poděšení Pražané pečlivě připravovali pozemky, přesto Pičíňané pouze pořád poslouchali přestárlé písničky. 
  Psi poblázněně prskali přes plot, papoušci pokřikovali přisprostlé pomluvy. Proč? Právě psi, papoušci poznali přicházející přírodní pohromu. Podobně proto poníci projevovali příšernou pachuť přijímat páníčkovy pamlsky. Přírodní pohroma - pomoc! "Přesto průběh přírodní pohromy přetěžko převrátíme", poučil přihlížející přemoudřelý plešatý pan profesor. "Převrátíme padavky - přímo po palici," přechytračil profesora Pepa, pán posiloven, přezdívaný "páchnoucí podpaždí," pokukujíc přitom po příkopě. 
  Pojednou počaly padat prastaré posvátné památky (povětšinou po prababičkách, popřípadě po pradědečcích), poskakovat pasty po policích, potom projímadla. Pastelky popadaly přímo před příručky právnických paragrafů. Pomeranče praskaly. Přetloustlá paní přepadla přes prťavého pudla, přitom poranila psíkovi páteř. Pašovaný pervitin, patřící Pepovi, původně poschovávaný po ponožkách, prášil po popraskané plynové plotně. Pískovišti plnému písku praskaly prkna. Poděšení pavouci popolézali po pavučinách. Po profesorově paži pochodoval pavouk, plochou podobný poklici. Pokřikuje: "Pomozte přeci!" Pitomí počůraní poslintaní parchanti potomka pantáty Poláka poděšeně poskakovali. 
  Petr Polák při puštěném perverzním ... právě plácal pokojskou přes překrásnou prdelku, promačkával poprsí, přehlížeje povinnosti. Plno práce! Pročpak? Potřebujeme povyražení přece, pokřikuje. "Proboha!" Poděšená pihovatá Pavla (právě provdaná pro Petra), peroucí prádlo při prameni potoka pustila podprsenku, pracně pranou Perwollem, přímo před přetloustlé páchnoucí prase. Prase pokviklo, přitom poděšeně pádilo přímo přes perfektně pověšené podvazky. Porazilo postaršího pantátu, penzistu. Povykuje: "Pitomci, paryby, pralidi, proč pouštíte prase, povězte?" Prase, pořádně (promiňte) připosrané přehlasitým povykem, překvapivě přeskočilo plot (prase přetěžko přeskočí plot, přesto p pasují), přeběhlo prťavý pozemek, přímo přes předsíň, před potupně překvapeného, pilně píchajícího Petra. Petr pění ponížením. Prase postřeleno Petrovo puškou. 
  Příšerně ponížená Pavla pije pomyje, profesor praví: "Patrně potřebuje psychiatra, pusťte psychiatra!", prolézajíc přes palice přítomných povalečů. Pepa pomáhá Pavle přesnou pěstí pravačkou - přímo. Pozlacený předkus? Pchá. Profesor přispěchá pozdě. Pepa postupně přisvojuje peněženku plnou peněz, pas, pak panenství Pavly. (Petrovi přitom povyrostly parohy.) Přímo paseka! Publikum propadá pesimistickým představám. "Pavla padla. Podlehla přemrštěným podmínkám", potvrzuje přispěchavší profesor. Petr poklidně přikyvuje. Poslintaní parchanti potichu pobrekávají. Pravda, pravda, přisvědčují přihlížející. Přijela pohotovost, přivolaná pokojskou. "Proč povyk? Pavla pořád přežívá. Přesto potřebuje péči. Pohněte! Pozor, poneseme pacienta!", pokřikují. Pepa pokouší podplatit pohotovost primitivně padělanou padesátikorunou. 
  Pohroma pomalu přestává. Pičíňané padají pokorně před Pánembohem. Příroda předvedla pohanům pořádné peklo. Profesor pronesl poučný proslov, propagující přednosti pořádného plnění předepsaných povinností, potažmo paragrafů. Početné publikum pojednou pořádně prořídlo. 
  Poznali posluchači (poraďte podobný pojem, počínající p, protože pčtenáři podněcují posměch) popsanou přírodní pohromu? Potopa? Požár? Přece… ZEMĚTŘESENÍ! 
  Pokračování příště. Pokud…
  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 13. P = Po Padeátce  

  Maják - modrý

   

  Text - Po Padesátce   

  Kvíz

                             Kvíz : Který z hasičů je nejvýšší ?

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

   

 14. Výška žebříku

  V hasičské zbrojnici dělali inventuru. Komisi se nezdála výška jednoho žebříku, a tak chtěla po skladníkovi, aby ho přeměřil.
  "Ale jak to mám udělat?"
  "No, položte ho na zem a změřte!"
  "Ale když ho položím na zem, tak změřím jeho délku, a vy chcete jeho výšku!"

   

  Varování

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 15. Odvážní hasiči
  Obrovský požár, na místě zásahu jsou požární sbory z širokého okolí.Žár je ale tak velký ,že hasiči ani nemohou přijet tak blízko k plamenům, aby mohli použít stříkačky. Najednou projede mezi nimi staré hasičské auto s dobrovolnými hasiči, vyskáčou ven ve vražedném žáru, postříkají se vodou a začnou hasit. O týden později, jsou vyznamenáni za hrdinství a při převzetí peněžní odměny se starosta ptá, co s penězi udělají. Hasiči se usmějí: "Nejdřív necháme opravit brzdy."

  Vozítko pro úsměv

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 16. Prosím vás, pomozte mi!" volá večer dívka do telefonu.
  "Jeden mladý muž se pokouší vylézt do mojí ložnice!"
  "Spojíme vás s policií. My jsme hasiči."
  "Ne, ne, nepotřebuji policii, potřebuji delší žebřík!"

  Parádnice u hasičů

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 17. Manželka se ptá svého muže:"A skočil by si pro mě do ohně?"
  Muž:"Copak jsem hasič, abych skákal do ohně?"


   

  Zachránce dat

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 18. Pepa Kouřil,mohutně posilněn alkoholem,
  přistoupil na požadavek dělat Mikuláše.
  V jednom z bytů vysloví těžce naučenou větu:
  "No,Pepíčku,tak co by sis přál?"
  "Červené hasičské auto s modrým majákem a sirénou!"
  "Pro Mikuláše žádný žádný problém!"
  řekl rozšafně,škrtl sirkou a podpálil obývák.

  Ohnivý prd


                                    Není nad to si pořádně ulevit
  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 19. Povídají si dva fotbalový fanoušci.

  "Tuš se přectav, člověče", praví jeden z nich, „že jsem byl na zápase, akurát v ten čas u nás na chalupě začalo hořet!“ 
  „To je strašné . I jak to dopadlo ?“
  „Chválabohu dobře, vyhráli jsme.“

   

  Otužilí hasiči

                                               Hasiči a vodní živel
   

  Z neckyjády v Malenicích

  Neckiáda: www.obecmalenice.cz

  Neckiáda v Malenicích

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 20. Telefonuje pán hasičům:
  "Rychle, okamžitě přijeďte k nám, hoříme!" 
  "Dobře pane, jak se k vám dostaneme?"
  "Ježíš, to už nemáte ty velký červený auta..?!?"

  cisterna2.gifMinirampa
   


   

  cisterna1.gif

  Auto předek
   

      

  Když musíš tak musíš

                                    
  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 21. Mladý zájemce o vstup do hasičského sboru se ptá zkušeného hasiče. 
  "Co se dělá, když v bytě uniká plyn?"
   "Nesmí se rozsvěcet, potom se otevře okno a zjistí místo úniku."
  "A když v tom bytě již světlo svítí, okna tu nejsou a zdroj úniku se nedá najít?"
  "Pak je potřeba utéci."
  "Tak co tu ještě děláme?"

   

  Extrémní nebezpečí požáru

                    Extrémní nebezpečí požáru - zákaz si odskakovat do lesa

  Zákaz kakání v lese


  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 22. Nápis na hotelovém pokoji: Prosíme, nekuřte v posteli. Popel, který tu zůstane, může být váš vlastní.

  Hadicový hrdina

                                            Hadicová mumie
  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 23. Hasičské Jiskřičky

  hasic6.gifJiskřička

   
  Ženu spíš zahřejete jiskrou než požárem.

  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
  Zahoříš-li k muži láskou, ověř si, není-li hasičem.
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
   

  Je velký rozdíl mezi tím, kdo zalévá a kdo hasí.
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

  Hoří-li vám půda pod nohama, už je zbytečné volat hasiče.
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

  Láska je jako oheň. Čím déle trvá, tím více přibývá popela.
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

  Roli hrál s takovým zápalem, že bylo nutné zesílit požární hlídky.
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
  Hašení cisternou


  Snažší je požáry zakládat, než vdechovat jejich dým.
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

  Často nejvíce hoří ti,co vysedávají u studeného piva. 
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

  Životní krédo mnohých lidí je :"ať hoří jiní, já se budu ohřívat."
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

  Pauza na svačinku


  Čím větší oheň, tím delší jsou jeho stíny.
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

  Většina požárů vzniká proto, že v místech, kde je zákaz kouření, nejsou popelníky.
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

  Založíš-li požár z lásky, neměl bys už zakládat jinde malé ohýnky.
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

  Většina požárů vzniká proto, že v místech, kde je zákaz kouření, nejsou popelníky.
  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 

  Hoří –li k tobě někdo velkou láskou, nechoď k němu načichlý benzínem.

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 24. "Dcera se mi vdává,chodila s doktorem a s hasičem."
  "No,a který je ten šťastný?"
  "Hasič,dcera si bere doktora."

   

  Hašení pisuáru

                                                Hašení pisuáru

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  VTIPY Z HASIČSKÝCH NOVIN : 

  www.hasicskenoviny.cz
  E-mail - 
  hasici@tiscali.cz

 25. Hasič zachraňuje starší dámu z hořícího bytu.
  " Teď musíte zatnout zuby",křičí,když ji snáší po žebříku dolů.
  "To mušíte žnovu nahoru,já mám žuby na stoličce u vany..."

   

  To se už zachránit nedá

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 26. " Chováš se jako milionář!" vyčítá manželka svému muži.
  "Copak vyhazuji za nepotřebné věci?" brání se muž.
  "Ano! Například vloni jsi koupil hasící přístroj a dodneška u nás nehořelo!"

   
                                             Hasící přístroj.gif

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 27. Když hasiči s hlasitým signálem projíždějí hlavní třídou,
  bere si Břéťa bundu a rychle odchází z hospody.
  "Odkdy jsi u hasičů?" ptají se kamarádi.
  "Já ne,ale otec mojí přítelkyně je hasič..."
   

  Sportu zdar

  Ve zdravém těle,zdravý duch
  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 28. " Náš velitel,když rozděluje odměny,tak nezná bratra!"
  " To ten náš také ne,ale první si vzpomene na švagra a zetě."

   

  Hasič

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 29. Sestra v porodnici se ptá rodičky:
  " Přišel otec Jiříčka,mohu jej k vám pustit?"
  " Proboha ne,každou chvíli čekám manžela!"

   

  Španělský Bombero

  ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

 30. VÝROKY PŘED SMRTÍ        Cerna vlajka-lebka.jpg

  1. Tady je tlustý led,tady přejdeme
  2. Hele,užovka.
  3. Pejsku,pojď sem.
  4. Mohl bych si přidat ještě trochu té výborné houbové omáčky.
  5. Žádný strach ,chlapi,to je nulák.
  6. Ty že jsi mafián? Nevěřím!
  7. Pojďme na něj,vdyť je sám!
  8. A teď mne vyfoť na té skále.
  9. Hoď mi sem to kladivo!
  10. Neboj,není nabitá.
  11. Tak brzdy jsou hotové,jdu je vyzkoušet.
  12. OK trenére,v příštím kole mu dám K.O.
  13. Miláčku,chceš řídit?
  14. Tady brzdit nemusíš,tady to znám,tady žádné zatáčky nejsou.
  15. Třetí rána nebude?
  16. Divné,cítím plyn,rozsviť !
  17. Zprava dobrý.
  18. Pusťte mě k tomu,já tomu rozumím!

  Další z webu: 
  http://www.blackadders.host.sk/smrt.htm

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 31. Meditují dva sedláci u piva.
  "Uzavřel jsem kamaráde supr pojistky.
  Jednu proti ohni a druhou proti krupobití",povídáprvní.
  Druhý se zamyslí a dodá: "No,to je rozumné.
  Ten oheň to by šlo.
  Ale jak uděláš to krupobití ?"

   

  Pro vlast,bližního

                PRO VLAST,BLIŽNÍHO

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 32. V cirkuse vypukl požár.Všichni panikařili,
  jen ředitel zůstal klidný.
  "Následuje vystoupení polykače ohně! "   

  Polykač ohně


  Akční dráček soptík

   

  fire.gif
  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 33. "Pepíčku,vyjmenuj nám živly."
  "Voda,oheň,vzduch,pivo,...
  "Ale Pepíčku,proč pivo?"
  "Vždycky,když táta sáhne po láhvi piva,mamka mu říká,
  že je ve svém živlu."

   

  Hasič s bečkou pivaHasičský průkaz
  Průkaz dobrovolného hasiče   

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 34. Malý František říká matce,
  která soustředěně čte knihu:
  "Mamííí,hoří lampa!"
  "Lampa nehoří,ale svítí!"
  odvětí a spokojeně čte dál.
  Po chvíli František pokračuje:
  "Mamííí , už svítí i záclony!"

   

  foceni u pozaru.jpg

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 35. Při hasičských závodech běžela schválně pomalu.
  Chtěla získat čas.

                       Honba za plamínkem

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 36. "Ty Pepo,představ si,včera u zásahu jsem spadl ze žebříku."
  "Fakt? A nestalo se ti nic?"
  "Naštěstí nic.Ty Pepo,představ si,včera u zásahu jsem spadl ze žebříku."

   

  Flegmatik

                                                      Flegmatik

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 37. Manžel si myslí,že jeho manželka má milence,a tak nečekaně vtrhne domů a v ložnici zařve: "Hóóóří!" 
  Ze skříně se ozva: " Nábytek,zachraňte nábytek...!!! "

   

  Hasiči si musí umět pomoct i bez vody

                                         Hasiči si poradí i bez vody...
   

  S přilbami

 38. -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  Stopuje muž o půlnoci na krajnici.Je bouřka,déšť,takže auta nejezdí...
  Najednou vidí v dálce světla auta,jak se blíží k němu - strašidelně pomaloučku.
  Po chvíli rozeznává stařičkou hasičskou avii.Je mu to divné,ale přece jen,auto je auto,takže když u něj zastaví,naskočí si...Chce řidiči poděkovat,ale najednou vidí,
  že za volantem nikdo nesedí! Strašně se viděsí,ale než stačí nějak zareagovat,
  auto se dá zase pomaloučku do pohybu...Muž sedí jak zařezaný,vyděšen k smrti,
  nemůže se strachy pohnout.Nakonec se vzpamatuje ,otevře dveře,vyskočí a utíká pryč.Pořád se ohlíží,bojí se,že auto zrychlí a přejede ho,takže se zastaví až v nejbližší vesnici.Tam najde hospodu(kupodivu ještě otevřenou),zapadne dovnitř,
  objedná si dvojitou vodku a všem tu historku vypráví.Všichni jsou z toho vedle,litují ho a obdivují...Asi za půl hodiny se otevřou dveře,vejdou dva totálně zničení a zmoklí hasiči,poručí si grog a rozhlíží se kolem.A v tom jeden povídá druhému:
  "Hele,Juro,že je to ten kretén ,co si naskočil,když jsme tlačili?"

   

  Hasičská svačina

                                               Svačina při akci
  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 39. V pojišťovně zvoní telefon: "Haló, mohu si u vás dát pojistit dům po telefonu?"
  "Bohužel, musíte se dostavit osobně."
  "Škoda, to teda radši zavolám hasiče."

   

  Foceni hasicu.jpg

                                       Snímeček na památku

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 40. Noc na lodi. Najednou někdo zaklepe na dveře kajuty a volá: 
  " Rychle probuťte se, loď hoří!!!" A z kajuty se ozve: 
  "Proč budíte zrovna mě, copak já jsem nějaký hasič?"

   

  Chlap.bmp

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 41. Proč se hasiči v zimě při ohlašování neznámé bílé látky ptají ohlašovatelek na barvu vlasu?
  Je-li to blondýna, tak jde určitě o sníh. 

  Požární východ

                                           Vlevo či vpravo

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


 42. Vedoucí oddělení probíral se zaměstnanci pravidla požární ochrany: „No co vám vyprávět: Při požáru opouštějte pracoviště stejně rychle jako při skončení směny“. 
   

  Hasič

                                      Safra,to už asi neuhasím...

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 43. Takovou účast na místním plese hasičů ještě neměli. A za co tomu vděčí? Na hasičské zbrojnici byl už z daleka viditelný plakát s velkým nápisem:
  "Přijďte na náš ples. My přijedeme na Váš požár!" 

   

  Opatrný hasič

                                         Času dost - voda je drahá
  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 44.  Hasič se vrací domů a už na prahu cítí pach spáleniny přicházející z kuchyně. Přistoupí k manželce, políbí ji a povídá: "Nádherná vůně miláčku."
   

  Pořádný prd

                                              Pořádný pšouk...

  ------------------------------------------------------------------------------- 

 45.  Hasiči založili kapelu. Na první zkoušce se kapelník táže: 
  "Jak se liší housle od klavíru?"
  "Klavír déle hoří," odpoví hasič.

   

  hasicak.jpg

                                       Nový typ hasícího přístroje

  -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 46.  -"Jak se manželce podařil první oběd?"Ptá se
  hasič kolegy novomanžela.
  -Báječně.Připálila i kuchařskou knihu.

   

  Hašení v lese

                               Pohodové hašení lesního porostu

  -------------------------------------------------------------------------------

 47. "Už to nezkoušej, ta sirka hořet nebude."

  Sirka


  "To je zvláštní, předtím hořela!"  -------------------------------------------------------------------------------

 48.  Začala hořet policejní stanice. Policajti museli před ohněm utéci až na střechu.
  Když přijeli hasiči, roztáhli plachtu a policajti začali po jednom skákat. Ale vždycky, když policajt skočil, tak hasiči s plachtou uhnuli, a děsně se smáli, když se policajt dole rozmázl.
  Až přišel na řadu poslední - náčelník. Ten tušil podraz, tak vytáhl pistoli, namířil na hasiče a povídá: "Mně se vám nepodaří oblafnout! Ruce vzhůru, plachtu na zem a všichni tři kroky dozadu!" 


  -------------------------------------------------------------------------------

 49. Seděla pasačka u jetele, cvrček ji kousnul do pr a pr a do Prahy je cesta dlouhá, kdo ji nezná ten je trou a troubili hasiči do pozoru, trubka jim spadla do za a zachovej klidu hospodyně, ať nejsme tlustí jako svi a sviť měsíčku sviť, opaluj mě ř a řekl jsem tyto slova bez jediného neslušného slova.
   

  Noční akce

  -------------------------------------------------------------------------------

 50. „Dežo! Hori Ti barak!“ 
  „Hmm“
  „Je tu citit karamel.“
  „Ale, Eržika měla cukrovku“

   

  Ohnivé močení

                           Nepijte už tu ohňovou vodu...
  -------------------------------------------------------------------------------

 51.  Hasič napomíná návštěvníka v divadle: 
  "Proč tu zapalujete tu cigaretu?
  Nevidíte nápis…?" 
  "Nápis vidím, ale vás jsem neviděl." 

  help.jpg  V případě požáru:
    1. stiskněte červené tlačítko
    2. nebo křičte
  -------------------------------------------------------------------------------

 52.  Kolosální logický problém
  Zkuste vyřešit: 
  Sedíš za volantem tvého auta a udržuješ konstantní rychlost. Na tvé levé straně je příkrý sráz. Na tvé pravé straně je hasičské auto a jede stejnou rychlostí jako ty. 
  Před tebou utíka prase, které je jednoznacně větší než tvoje auto. A pronásleduje tě vrtulník který leti téměř při zemi. Prase a vrtulník mají naprosto stejnou rychlost jako ty. Co uděláš aby ses dostal z této situace? 
  -------NEJDŘÍVE SI TO PROMYSLI NEŽ BUDEŠ ČÍST DÁLE---------
  ....................ne ne, nejdřív rozmyslet.............
  Počkej až se kolotoč zastaví a pak jednoduše vystup! 

   

  Špatný pokus

                                           Chybička se vloudí...

  -------------------------------------------------------------------------------

 53. Ředitel společnosti potřeboval zavolat jednomu ze svých zaměstnanců ohledně naléhavé záležitosti. Vytočil jeho telefonní číslo domů a ozval se mu dětský šepot: Halóó?
  Ředitel se zeptal: Je tatínek doma?
  Je, zašeptal mladý hlas.
  Mohl bych s ním mluvit?
  K jeho prekvapení malý hlas zašeptal: Ne.
  Je tam maminka?
  Ano.
  Můžu s ní mluvit?
  Ne.
  Je tam ještě někdo? zeptal se ředitel dítěte.
  Ano, zašeptalo: Policajt.
  Divíce se, co by policajt mohl dělat v dome jeho zaměstnance, zeptal se ředitel:
  Můžu mluvit s tím policajtem?
  Ne, nemá cas, zašeptalo dítě.
  Co dělá, že nemá cas?
  Mluví s mámou a tátou a hasičem, prišla šeptaná odpověď. 
  Se vzrůstajícími obavami a slyšíce ze sluchátka něco, co znělo jako helikoptéra, se ředitel znovu zeptal: Co je to za zvuk? 
  Helikoptéra, odpověděl šeptající hlas.
  Co se to tam sakra děje? zeptal se polekaný ředitel. 
  Dítě odpovědělo bázlivým šepotem: Právě přistála helikoptéra pátracího týmu.
  Ředitel se nyní zeptal opravdu polekán: Proč tam jsou?
  Stále ješte šeptající mladý hlas odpověděl s tlumeným chichotem: Hledají mě.

  Příprava na budoucí povolání
  -------------------------------------------------------------------------------

 54. Ve věžáku hoří a v jednom okně volají o pomoc tři děvy, bruneta, rusovláska a blondýna. Přijedou hasiči, roztáhnou plachtu a vyzvou dívky, aby skočily. Skočí bruneta, ale oni na poslední chvíli s plachtou uhnou a ta se rozplácne o chodník. "Skoč, dělej!" křičí teď na zrzavou. Ta odpovídá: "To určitě a dopadnu jako ta přede mnou." Ne, neboj, to byl jen omyl. Ona skočí, plachtu mine a je na chodníku jako rozšlápnutý banán. Když má skočit blondýna, odmítá a křičí dolů: "Už vám nevěřím, neskočím!" Oni na to: "Neboj, my blondýny milujeme, tobě to neprovedeme." Ona chvilku váhá a pak zakřičí: "Tak jo, ale pod jednou podmínkou - tu plachtu roztáhněte na chodník a odstupte od ní 5 kroků."

  Hasička


  -------------------------------------------------------------------------------
 55. Proč mají kachny plovací blány?
  Aby mohly udusat oheň.
  A proč mají sloni ploché nohy?
  Aby mohli udusat hořící kachny.

   

  Hasičské kotě

  -------------------------------------------------------------------------------

 56. Víte, jak indiáni rozdělávají oheň? 
  Třou si svoje klacky!

  Tréningové vozítko

                                        Tréningové vozítko
  -------------------------------------------------------------------------------

 57. V posteli šeptá novomanžel:
  "Miláčku, nemohl bych v Tobě zapálit milostný oheň?"
  Jeho manželka se místo odpovědi rozesměje.
  "Proč se směješ?"
  "Tou tvou sirčičkou, jo?" 

  Sirka v plameni

  -------------------------------------------------------------------------------

 58. Drahá mami a tati!
  Všechno je v pořádku, teda skoro všechno, akorát mě skoro pořád hrozně bolí hlava, od té doby, co jsem při požáru koleje musela skočit z okna. Jeden sympatický mladík, co šel zrovna okolo, byl tak hodný, že zavolal hasiče a záchranku. Protože shořel veškerý nábytek a věci na mém pokoji, zůstala jsem od té doby u něj. Vážně jsem uvažovala o svatbě, ale vím, jaký máte názor na smíšená manželství. Takže se rozhodujeme, jestli půjdu na potrat.
  Ne, nedělejte si starosti. Po pravdě řečeno, nic z toho se mi nestalo. Nebolí mě hlava. Nehořelo na koleji. Nepotkala jsem žádného mladíka, se kterým žiju, ani nejsem těhotná. Píšu vám, abych vám řekla, že mi přišly výsledky závěrečných testů. Mám pět trojek a tři čtyřky. Jen jsem myslela, že když to dám do jiné perspektivy, bude to znít lépe.
  Vaše milující dcera.

   

  Hasici v pene

  -------------------------------------------------------------------------------

 59. Hlášení velitele hasičů: "Akce skončila úspěšně, neuhořela žádná kráva. Deset se jich utopilo."
   

  Hrdinové v oblacích  -------------------------------------------------------------------------------

 60.  Janek byl místním hasičem. Jednou pomáhal hasit veliký požár. Přišel celý utahaný domů. Žena už na něj čekala, tak se hned svlékl a že půjde spát. V tom ho žena prosí, aby jí došel ještě na dvůr pro zástěru, co zapomněla na šňůře.Tak se Janek zas obleče a jde ven. Přes plot ho zdraví soused a povídá: "Janku, proč jsi tak černý?" 
  "Hasili jsme, ne?" 
  "V železničářské uniformě???"

   

  Živý hasící přístroj

                                                  Živý hasičáček
  -------------------------------------------------------------------------------

 61.  Baví se dvě sousedky: 
  Naší holce se už taky pěkně zapalují lejtka. 
  No vidíte, ještě štěstí, že se kolem ní pořád točí takový šikovný hasič!

   

  Pes - hasič

  -------------------------------------------------------------------------------

 62. Všichni byli připraveni, ještě než dozněl zvonek telefonu. Ozval se nesmělý ženský hlas:
  "Prosím požární stanici. Je to požární stanice?"
  "Mluvte!" Vyzvala ji stručně služba.
  "Víte,"vykládala váhavě neznámá, "já mám totiž čerstvě osázenou zahrádku..."
  "Paní, co je nám do toho," přerušil ji netrpělivě, "tady je požární stanice!"
  "Ale když moje zahrádka..." snažil se pokračovat naříkavý hlas.
  "Nezdržujte a volejte zahradnictví!" Rozčílila se služba u telefonu.
  "Nechte mě, prosím Vás, domluvit," řekla žena vyčítavě, "vedle u sousedů už hezkou chvíli hoří, a tak jsem Vás jen chtěla poprosit, abyste mi nešlapali po zahrádce až Vás zavolají..." 

   

  Hoří má panenko

  Logo - Hasiči Hoštice


  ------------------------------------------------------------------------------

 63. Víte,kdo je nejmoudřejší na světě?
  No přeci zápalka.
  Taková malá hlavička a jak ji to pálí!

  Plamen se sirkou

  -------------------------------------------------------------------------------

 64. Studentka č.2
  Drazí rodiče, už tři měsíce jsem na vysoké škole a ještě jsem vám nepsala. Velmi se stydím, ale slibuji, že vám to nyní všechno vynahradím! 
  Ale ještě než budu pokračovat v psaní dopisu, prosím vás, sedněte si! V žádném případě nečtěte dál tento dopis vestoje! 
  Už se mi skoro úplně zahojili popáleniny a už jsem se skoro zotavila ze šoku způsobeného tím, že jsem musela vyskočit ze čtvrtého patra. 
  Jen dva týdny jsem musela být v nemocnici, už vidím skoro dobře a i to hrozné zvracení na mě přichází jen jednou za týden. 
  Protože jsem požár způsobila sama, musím zaplatit škole dvě stě tisíc za škody, ale to nic, hlavní věc je, že jsem zůstala na živu! 
  Měla jsem štěstí, protože muž bydlící naproti, uviděl co se děje a zavolal hasiče a sanitku. Navštívil mě i v nemocnici a proto, že jsem 
  neměla kam jít (můj pokoj shořel na popel), byl tak laskavý a nabídnul mi, abych bydlela u něho. Má jednopokojový byt, ale máme se 
  skvěle. Je sice dvakrát tak starý jako já, ale strašně jsme se do sebe zamilovali a chceme se vzít. Ještě jsme se nedomluvili, kdy 
  přesně, ale chtěli by jsme mít svatbu dřív než na mě začne být vidět, že jsem těhotná. Ano, milí rodiče, budu matkou! Vím, že se už nemůžete 
  dočkat, kdy už budete babička a dědeček a jsem si úplně jistá, že miminka (protože čekáme trojčata) přijmete s takovou láskou, jakou 
  jste obklopovali mě, když jsem byla malá. Jediná věc, která oddaluje naši svatbu je, že můj snoubence chytil někde škaredou infekci. 
  Kvůli tomu jsme teď zase v nemocnici, protože jsem to samozřejmě chytla taky, ale už je nám o mnoho lépe díky antibiotikům, která dostáváme intravenózně. 
  Lékaři nazývají tuto chorobu syfilis, nebo tak nějak. Vím, že mého manžela budete čekat s otevřenou náručí a brzy bude jako jeden z naší 
  rodiny. Je to velmi milý člověk i přes to, že nemá ukončenou základní školu, je velmi ambiciózní. Samozřejmě je jiného vyznání jako jsme 
  my, ale vím, že jste velmi tolerantní, takže vám nebude vadit ani to, že má tmavší pleť. Jsem si jistá, že ho budete mít alespoň tak 
  rádi, jako já! Protože je přibližně ve vašem věku, budete spolu velmi dobře vycházet, až se nastěhujeme s dětmi k nám domů (protože náš byt je 
  pro tolik lidí malý). Myslím si, že i jeho rodiče jsou velmi pořádní lidé, jeho otec je známý pašerák drog v Africe, odkud pochází i můj 
  nastávající... 

  Tak, teď když jsem vám všechno obšírně popsala, myslím si, že je na čase, abych se vám přiznala, že mi nevyhořel byt, takže mi ani nic 
  není, nebyla jsem v nemocnici, nemám snoubence ani syfilidu, ani žádného černocha. Pravda je taková, že jsem propadla z 
  matematické analýzy a makroekonomie a z informatiky jsem prolezla jen taktak a chtěla jsem, aby jste si uvědomili, že jsou na tomto 
  světě i horší věci než toto! 

  Líbám vás, vaše dcera.

   

                 MISS Hasička 2010+Kalendář: www.interactivity.cz/misshasicka 

  -------------------------------------------------------------------------------

 65. Požárník z New Yorku vidí holčičku v sousední zahradě hrající si na požárnici.
  Vidí, že holčička má červený vozíček, na něm kropící hadici, po straně přivázanou sekerku a do vozíčku je zapřažený pejsek za obojek a kocour za kouličky.
  Požárník shovívavě přijde blíž a povídá holčičce, že si hezky hraje, ale že by její požární vozíček uháněl rychleji, kdyby i kocour táhl vozík zapřažený za obojek.
  ˝I kdepak, strejdo,˝ zvolala holčička, ˝jak jinak bych udělala sirénu?˝

   

  Hasičský komiks Požár

   

TOPlist